Ho Ho Ho...słychać w oddali….. Czy to możliwe?!

Oczywiście, że możliwe! Święty Mikołaj wraz z elfami zawitał do Kopalinek.

Imieniny świętego Mikołaja są co roku doskonałą okazją do oderwania się od rutynowego szkolnego planu dnia. Dla wielu uczniów mikołajki to jeden z najprzyjemniejszych dni w trakcie szkolnego roku. Zgodnie z tradycją 6 grudnia dzieci klas 0-III oraz starsi uczniowie spotkali się ze świętym Mikołajem, który zawitał w szkolne progi i rozdał każdemu prezenty. To nie był koniec niespodzianek w tym dniu, uczniowie szkoły mieli również ogromny zaszczyt poznać reprezentantkę polski w siatkówce kobiet, aktualnie Prezes BKS Stal Panią Aleksandrę Jagieło. Podczas prezentacji dorobku zawodowego siatkarki, uczniowie mieli okazję zobaczyć zdobyte puchary i medale. Nie zabrakło pytań oraz autografów mistrzyni. Dzień pełen wrażeń został zakończony mikołajkowym seansem filmowym. Do zobaczenia za rok!