Aktualności
Informujemy, że w czasie wakacji sekretariat czynny jest w godzinach 9.00 - 13.00.
Wiemy, wiemy- są wakacje, ale od dobrych wieści wolnego nie ma. Śpieszymy zaś z wiadomościami najlepszymi- nasi ósmoklasiści zajęli pierwsze miejsce w Bielsku-Białej pod względem wyników egzaminu na koniec szkoły podstawowej. Absolwenci “Kopala” okazali się bezkonkurencyjni nie tylko z języka angielskiego. Nie oddali bowiem palmy pierwszeństwa także w przypadku zmagań z języka ojczystego oraz matematyki. Wynik ten jest szczególnie istotny, gdyż stanowi odzwierciedlenie ciężkiej pracy, jaką uczniowie i nauczyciele włożyli w nauczanie zdalne. Podobnie jak wyniki egzaminu maturalnego potwierdza on, iż dzięki wspólnemu wysiłkowi “nauka na odległość” przebiegła sprawnie i efektywnie. I za to przy tej okazji jeszcze raz dziękujemy.

Ósmoklasistom oraz ich nauczycielom bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w nowym roku szkolnym!
Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Rodzice!
Droga Społeczności “Kopala”

Na czas wakacji życzymy Wszystkim

słonecznej pogody (także ducha)
niezwykłych przygód (także książkowych)
wymarzonych podróży (nie tylko w przestrzeni)
zmniejszania dystansu do ludzi i świata
jeśli zakażenia, to tylko wirusem szczęścia i entuzjazmu
jeśli kwarantanny, to tylko od problemów
cudownych smaków, zapachów, wspomnień
i szerokiej drogi do wybranego celu

Dobrej i bezpiecznej zabawy!
Po wielu miesiącach nadszedł upragniony czas beztroskich wakacji. Nauczanie zdalne ograniczyło nam w tym roku wiele możliwości spotkań, wycieczek, wyjść, imprez klasowych i szkolnych, w tym również uroczystość zakończenia roku szkolnego, a w 'Kopalu' zawsze świętowaliśmy je z ,,wielką pompą'”.

Tym razem pożegnaliśmy się w bardziej kameralnym gronie - w obrębie klas. Były ciepłe słowa od wychowawców, życzenia od uczniów, a także krótkie przemówienie Dyrekcji oraz prezentacje przygotowane specjalnie na tę okazję. Dzięki temu ta skromniejsza uroczystość była jednocześnie jeszcze bardziej wyjątkowa.

Mamy nadzieję, że po wakacjach wrócimy do normalności i będziemy celebrować wszystkie okazje wspólnie, bez żadnych ograniczeń.

Życzymy bezpiecznego wypoczynku, dużo słońca i do zobaczenia we wrześniu!
W tym tygodniu odbył się drugi etap konkursu literowania w języku angielskim Spelling Bee. Najlepsi uczniowie z klas 1-3 dostali się do Wielkiego Finału, który czeka ich już we wrześniu.

Dwie klasy, spośród których najwięcej osób z sukcesem przeszło pierwszy etap , wygrały voucher na wyjście na lody. Gratulujemy