Aktualności
Czas kwarantanny upłynął uczniom “Kopalińskiego” nie tylko na intensywnym nauczaniu zdalnym, spotkaniach online czy codziennych rozrywkach. Nie zaprzestali oni tak charakterystycznego dla tej społeczności czynienia dobra, pomagania innym. Poprosili o wsparcie krewnych i znajomych i powstała kolejna piękna inicjatywa- akcja pisania listów do podopiecznych domów pomocy społecznej w naszym regionie.

Uczniowie "Kopala" wzięli udział w akcji " Kopal kwarantanna Show", by podzielić się swoimi pasjami, zainteresowaniami czy po prostu sposobami na nudę w tym trudnym czasie zamknięcia i izolacji.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku prezentującego efekty akcji

Filmik: drive.google.com/file/d/1HZGw1y-d8K1Abh7USn6HEWPfccNzuX3F/view?usp=sharing

Kochani, 

wokół nas nie tylko piękna wiosna, umajone kwieciem łąki i ogrody, ale i pandemia, o której zapomnieć się nie da. Nie będzie więc takiego długiego weekendu, o jakim zawsze marzymy znużeni długą zimą i przedwiośniem. I choć zostaniemy w domach, by dbać o siebie i innych, nie oznacza to, że zapomnimy o zbliżających się uroczystościach. Już w piątek Święto Pracy, w sobotę- Dzień Flagi, a w niedzielę - kolejna rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Każdego roku uczniowie naszej szkoły podstawowej biorą udział w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych. Tak było również w tym roku

Konkursy, olimpiady

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną komitety organizacyjne wielu konkursów zdecydowały o odwołaniu III etapu zmagań, przyznając tym samym tytuły finalistów ich uczestnikom.