Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 dla uczniów szkoły podstawowej odbędzie się 3 września 2018r. o godz. 14.00 w budynku Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych przy ul. Wyspiańskiego 5a w Bielsku-Białej

Półkolonie w Kopalińskim

W dniach 25-29 czerwca w naszej szkole odbył się pierwszy turnus letniej półkolonii. Tematem tygodnia była podróż dookoła świata. Codziennie odwiedzaliśmy inne kraje. Poznaliśmy ciekawostki, słuchaliśmy muzyki, uczyliśmy się podstawowych zwrotów oraz próbowaliśmy dań charakterystycznych dla Polski, Australii, Włoch, Francji i Chin.
Podsumowując tydzień zorganizowaliśmy spotkanie dla rodziców, na którym oglądaliśmy zdjęcia, wymienialiśmy się spostrzeżeniami i miłymi wspomnieniami.

Czas pracy sekretariatu

W czasie wakacji sekretariat czynny w budynku przy ul. Nadbrzeżnej 12 w godzinach 9.00-13.00.

Zakończenie roku szkolnego

Tym razem uroczystość zakończenia roku szkolnego dla szkoły podstawowej miała miejsce w sali wydawnictwa “Augustana”. Na ten dzień z niecierpliwością czekali zarówno uczniowie, jak i nauczyciele. Na scenie zaprezentowało się koło taneczne klas 4-7 razem z absolwentką gimnazjum - Olą - oraz koło teatralne “Scenka”, które przedstawiło spektakl “Chodź na słówko”. Po wręczeniu świadectw oraz nagród w konkursach rozpoczęliśmy upragnione wakacje!

Na beskidzkich szlakach

W trakcie trwającego Zielonego Tygodnia uczniowie naszej szkoŁy podjęli wyzwanie pokonania trasy na Magurkę. Z uśmiechami na twarzach kroczyli dzielnie pokonując własne słabości. Dodatkową atrakcją było ognisko i pieczenie kiełbasek. Nasza wycieczka była dla wszystkich wspaniałą lekcją przyrody, a w pamięci wszystkich pozostaną radosne chwile...