Wiemy, wiemy- są wakacje, ale od dobrych wieści wolnego nie ma. Śpieszymy zaś z wiadomościami najlepszymi- nasi ósmoklasiści zajęli pierwsze miejsce w Bielsku-Białej pod względem wyników egzaminu na koniec szkoły podstawowej. Absolwenci “Kopala” okazali się bezkonkurencyjni nie tylko z języka angielskiego. Nie oddali bowiem palmy pierwszeństwa także w przypadku zmagań z języka ojczystego oraz matematyki. Wynik ten jest szczególnie istotny, gdyż stanowi odzwierciedlenie ciężkiej pracy, jaką uczniowie i nauczyciele włożyli w nauczanie zdalne. Podobnie jak wyniki egzaminu maturalnego potwierdza on, iż dzięki wspólnemu wysiłkowi “nauka na odległość” przebiegła sprawnie i efektywnie. I za to przy tej okazji jeszcze raz dziękujemy.

Ósmoklasistom oraz ich nauczycielom bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w nowym roku szkolnym!