Z okazji tego święta klasy 0-3, czyli najmłodsza część naszej kopalnianej społeczności, wzięły udział w konkursie fotograficznym “Ja i mój pupil”. Nasi uczniowie zupełnie naturalnie i bezwiednie dbając o swoich milusińskich, realizują tak poważne postanowienia…”Zwierzę jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia nie jest rzeczą. Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.” (Ustawa o ochronie zwierząt)
Niektóre nadesłane na konkurs zdjęcia nas rozbawiły, inne zaskoczyły, a jeszcze inne wzruszyły…
Zwycięzcami konkursu zostali:
I miejsce - Wiktor i Barney (2a)
II miejsce - Ola i Dream Sensation (3a)
III miejsce - Jasiu i Bari (2b)
Gratulujemy!!! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za emocje, które towarzyszyły nam podczas oglądania fotografii.
P. S. Z przecieków wiemy, że nie wszyscy modele byli skłonni do pozowania, ale wiadomo...gwiazdy :)