Z dumą informujemy o bardzo wysokich wynikach egzaminu po szkole podstawowej, które zapewniają naszej szkole czołowe miejsca w rankingach, potwierdzając ogromny wkład i  systematyczną pracę zarówno uczniów, jak i nauczycieli.
Podkreślić należy przede wszystkim świetne osiągnięcia w zakresie języka angielskiego. Wynik naszych ósmoklasistów (94%, co daje ponad 40 punktów procentowych więcej niż średnia krajowa) pozwolił im uplasować się  na pierwszym miejscu w Bielsku- Białej oraz na piątym-  w województwie śląskim.
Bardzo dobrze prezentują się również średnie wyniki z języka polskiego i matematyki- odpowiednio 73,7 oraz 71,1% wobec o wiele niższych rezultatów krajowych i wojewódzkich (59 i 46%) oraz miejskich (61,4 i 53,5%).
Serdecznie gratulujemy uczącym i uczącym się pod ich nadzorem:). Życzymy dalszych sukcesów, którym będziemy się bacznie przyglądać:)