4 listopada 2019 roku odbyły się zawody piłki nożnej w ramach Turnieju o Puchar Tymbarku. Nasza szkolna drużyna , pod nazwą Gang Kopala, wzięła w nich udział pierwszy raz. Wystartowaliśmy w kategorii U-12. Reprezentowali nas uczniowie klasy 5a: Rafał Starzyk, Wiktor Wróbel, Iwo Puda, Piotr Habelak, Stanisław Suwała, Dawid Brzózka oraz przedstawiciel klas trzecich Bryan Dybczak.
W grupie Gang Kopala zmierzył się z BBTS Podbeskidzie z rocznika 2008 oraz Szkołą Podstawową nr 9. W pierwszym meczu lepsi okazali się rywale z BBTS zwyciężając 6:0. Jednak w drugim spotkaniu nasi uczniowie powetowali sobie porażkę, zwyciężając z "9" aż 3:0, czym zapewnili sobie awans do półfinału. W nim przyszło się zmierzyć po raz kolejny z Podbeskidziem, ale tym razem z rocznika 2009. Znowu okazało się, że trenujący codziennie zawodnicy BBTS są za mocni i zwyciężyli 5:0.
Nasz zespół dotarł do strefy medalowej, co można uznać za duży sukces. Uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami i medalami, i z zadowoleniem opuszczali obiekt BBTS Rekord, gdzie odbywał się turniej.