Początek maja to tradycyjnie już czas wycieczek szkolnych. Uczniowie klas szóstych wybrali się więc na trzydniowy wyjazd do Kotliny Kłodzkiej.

Pogoda, chociaż kapryśna, nie pokrzyżowała nam planów i mogliśmy odkrywać ciekawe miejsca tego zakątka Polski. Pierwszego dnia odwiedziliśmy kopalnię złota, park miniatur i zwiedzaliśmy Kłodzko. W kolejnym dniu byliśmy w Kaplicy Czaszek oraz przeszliśmy przez Błędne Skały - miejsce znane każdemu fanowi “Opowieści z Narnii”. Dzień zakończyliśmy zwiedzaniem bazyliki i ruchomej szopki w Wambierzycach. W ostatnim dniu przeszliśmy przez Jaskinię Niedźwiedzią, a później wyruszyliśmy w drogę do domu.

Wycieczka była bardzo udana. Wszyscy na pewno na długo zapamiętamy te trzy dni spędzone razem, ale poza szkołą i już zastanawiamy się, dokąd pojedziemy za rok.