Wyjątkowo w tym roku wcześnie, bo pierwszego dnia lutego, odbyły się pływackie zawody sztafetowe rangi Igrzysk Dzieci, czyli mistrzostwa szkół Bielska-Białej. Nasza szkoła jak co roku wzięła w nich udział, wystawiając zarówno sztafetę dziewcząt, jak i chłopców. Mimo środka sezonu chorobowego i panującej zimy za oknem, udało się skompletować skład, który podjął się wyzwania, jakim było reprezentowanie szkoły. W skład drużyny dziewczyn weszły: Milena Kołoczek, Lena Gibas, Dominika Zennegg, Lena Klisz, Liwia Manda, Paulina Stefaniak, Nadia Purzycka oraz Nicola Dziekanowska. Natomiast reprezentacja chłopców uczestniczyła w zawodach w następującym gronie: Dawid Brzózka, Iwo Puda, Franciszek Błasiak, Samir Sojka, Mikołaj Kulig, Piotr Sokołowski, Marcin Bożek oraz Leon Janik. Wszyscy zaprezentowali się bardzo dobrze. Niektórzy walczyli ze zżerającą ich tremą, inni doskonale sobie poradzili, poprawiając swoje życiowe rezultaty. Zaznaczyć trzeba, że mieliśmy dwie najmłodsze ekipy, w których startowali zawodnicy rocznikowo młodsi. Dlatego głowa do góry, w kolejnych latach będzie jeszcze lepiej!