Sukces Emilki w skokach narciarskich!

Sezon zimowy zakończony medalowo! Emilka Błasiak z kl. 7a regularnie stawała na podium, zdobywając 1., 2. i 3. miejsca w skokach narciarskich.

Ten wyjątkowy sezon przyniósł jej także gratulacje od Starosty Bielskiego i Ministra Sportu, miejsce w ścisłej czołówce (TOP 3) cyklu ORLEN „Szukamy Następców Mistrza” oraz wyróżnienie od LKS Klimczok Bystra.

Brawo Emilka! Życzymy kolejnych sukcesów i spełniania sportowych marzeń!

Zobacz zdjęcia w naszej galerii