Nadmorskie przygody podczas Zielonej Szkoły

Uczniowie naszej szkoły spędzili wyjątkowy czas na Zielonej Szkole w Jastrzębiej Górze. Nie zabrakło spacerów po plaży, gier terenowych, zajęć sportowych oraz wspólnych zabaw integracyjnych i ogniska.

Podczas wyjazdu uczestnicy odwiedzili także Gdańsk, Gdynię, Zamek w Malborku, latarnię morską oraz motylarnię. Ciekawym doświadczeniem były zajęcia w Centrum Nauki Experyment oraz spotkanie z leśnikiem i ekstremalnym pływakiem Piotrem Biankowskim.

To był czas pełen nauki, aktywności i niezapomnianych wspomnień!

Zobacz zdjęcia w naszej galerii