„Kopalinki” z sukcesem na Wojewódzkim Przeglądzie

18 maja nasze szkolne grupy teatralne — Kopalinki I (kl. 1–3) i Kopalinki II (kl. 4–6) — wzięły udział w Wojewódzkim Przeglądzie Krótkich Przedstawień i Monodramów w Buczkowicach. Młodsza grupa zaprezentowała spektakl „Żyrafa i Szakal”, zdobywając tytuł laureata, natomiast starsza wystąpiła z przedstawieniem „Ecce Homo – Oto Człowiek”.

Mimo stresu i występu przed jury oraz publicznością nasi uczniowie pokazali ogromny talent, zaangażowanie i odwagę. Do występu przygotował ich pan Włodzimierz Pohl — aktor Teatru Lalek Banialuka.

Brawo dla wszystkich uczestników i serdeczne gratulacje!

Zobacz zdjęcia naszej galerii