Egzamin na kartę rowerową

W sobotę uczniowie klas 5 przystąpili do egzaminu praktycznego na kartę rowerową. Kamienie uciekały spod kół, piski opon słyszane był w całym Hałcnowie, pot ciekł spod kasków ale najważniejsze, że wszyscy zdali. Gratulujemy i życzymy samych bezpiecznych przejazdów.

Zobacz zdjęcia w naszej galerii