Aktualności
Informujemy, że 31.05.2024 r. (piątek) to dzień wolny od zajęć dydaktycznych, w tym dniu sekretariat szkoły jest nieczynny.
Szanowni Państwo,
Miło nam zaprosić wszystkich rodziców, uczniów, nauczycieli, pracowników i przyjaciół Kopalińskiego na kolejny, już szósty, piknik szkolny. Jak zwykle mamy w planie wiele atrakcji: gry, zabawy, muzykę, aktywności sportowe i dobre jedzenie. A wszystko to w sobotę 8 czerwca od 14:00 do 18:00


Drodzy Państwo,
serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie i wsparcie naszego koncertu charytatywnego "Kopal's Got Talent". Jesteśmy wdzięczni za wszystkie przekazane dary! Chcielibyśmy również serdecznie podziękować Panu Prezydentowi Miasta Bielsko-Biała, Jarosław Klimaszewski za objęcie po raz kolejny swoim patronatem naszego wydarzenia. Dziękujemy również Panu Wiceprezydentowi Adam Ruśniak za obecność oraz Pani Dyrektor Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej - Małgorzacie Chełchowskiej-Rak za udostępnienie tak pięknej sali.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z koncertu wykonanej przez naszego ucznia klasy 1B liceum Marka Jóźwika, któremu pięknie dziękujemy za zaangażowanie i pokazanie swojego talentu na FB naszej szkoły
Od 28.03.2024 r. do 02.04.2024 r. trwa wiosenna przerwa świąteczna. Jest to czas wolny od zajęć dydaktycznych i opiekuńczo-wychowawczych. Sekretariat w tych dniach jest nieczynny.