Aktualności
Dziewczyny lubią brąz, ale nasi chłopcy też! 10 listopada odbyły się międzyszkolne zawody sztafetowe w pływaniu w ramach Igrzysk Dzieci. Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa im. W. Kopalińskiego wystawiła drużynę chłopców oraz dziewcząt. Obie spisały się na medal, zajmując trzecie miejsca 🥉🥉🥉Cieszymy się niezmiernie i już teraz wyczekujemy czerwcowych zawodów na otwartym basenie. Dla wszystkich startujących ogromne gratulacje!
Dzisiaj klasy 1-4 SP obchodziły Narodowe Święto Niepodległości. Spotkaliśmy się na sali, aby zobaczyć prezentację przygotowaną przez wolontariuszy oraz wysłuchać pięknej piosenki w wykonaniu klasy 2b. Uczcijmy ten dzień chwilą zadumy i refleksji, dziękując, że przyszło nam żyć w tak pięknym kraju.
👻👻👻 31 października w naszej szkole świętowaliśmy Halloween 👻👻👻.

Pomysły na stroje i przebrania, zaprezentowane przez naszych uczniów, wzbudziły wiele emocji. Korytarze przybrały straszny, ale i bardzo radosny nastrój. Nie brakowało zabaw, konkursów z nagrodami oraz słynnego pytania: "cukierek albo psikus?".
🐝 Konkurs "Spelling Bee" 🐝 został zakończony. Zwycięzcy z klas 2, 3 i 4 zostali uhonorowani zasłużonymi nagrodami! GRATULUJEMY!

W edycji "Spelling Bee 2023" zwyciężyła Maja Piórkowska z klasy 4b! Serdeczne podziękowania składamy naszym uczniom, rodzicom i nauczycielom za ich zaangażowanie, naukę i wspaniałą zabawę.

W tym roku do nagród dołączyły również prezenty od PWN Języki obce oraz Cambridge University Press – Linguistics.

Oczywiście to nie koniec naszej przygody, ponieważ już rozpoczynamy przygotowania do kolejnej edycji "Spelling Bee 2024".

Zespół "Spelling Bee" 🐝
W piątek uczniowie klas trzecich uczestniczyły w wycieczce do Krakowa. Zwiedzanie dawnej stolicy rozpoczęło się od słodkich warsztatów w Fabryce Charliego 🍫. Następnymi punktami programu były obowiązkowe takie miejsca jak Zamek Królewski na Wawelu, spacer Drogą Królewską oraz oczywiście Rynek Główny.