W sobotę odbył się trzeci Piknik Rodzinny, po raz kolejny gościliśmy na terenach Hali Widowiskowo-Sportowej pod Dębowcem. Na scenie zaprezentowali się nasi młodzi (i nieco starsi) artyści, a poza sceną na gości czekały rozmaite atrakcyjne stanowiska - paintball, łucznictwo, malowanie twarzy (również jako szkoła makijażu dla dorosłych), balonikowy raj, naturalne kosmetyki, piłkarzyki, Fun Time, arts&crafts, Fabryka Kreatywności i wiele innych. Dzieci (młodsze i starsze) zabawiał klaun - Mr Popek. Dzięki współpracy ze szkołą tańca Corazon udało się zorganizować warsztaty bębniarskie, Cukiernia Wadowice zapewniła lody, natomiast firma Pepperosso zadbała o catering. Oblegane były również punkty sportowe - rodzinny tor przeszkód, koszykówka oraz piłka nożna i nauka jazdy na rolkach. Mimo żaru lejącego się z nieba udało się rozegrać mecz siatkówki, w którym zmierzyły się drużyny rodziców, uczniów oraz nauczycieli. Puchar Dyrektora w tym roku również pozostał w rękach reprezentacji rodziców. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uatrakcyjnienia naszego Pikniku - gospodarzom terenu, partnerom, rodzicom i nauczycielom. Do zobaczenia za rok!