Aktualności
, (...) I odporni na zło tworzymy małą społeczność
własny język, z nowym znaczeniem słowa codzienność” (Jan Wątroba)

Podobno nie ma przypadków, a okoliczności, w jakich poznałyśmy ten utwór, tylko potwierdzają tę wątłą hipotezę. Trafił on do nas w czasie, kiedy powstawał scenariusz koncertu, niemal od razu stając się swego rodzaju spoiwem łączącym wszystko to, co organizatorzy chcieli w tym wydarzeniu zawrzeć. Powyższy cytat wydaje się zaś doskonałą definicją tej wspólnoty, którą przez lata udało nam się wokół ,,Kopal’s got Talent” zbudować.
Za ten dar bycia z drugim człowiekiem, dzielenia się sobą, swoimi talentami, pasjami, za poświęcony czas, każde dobre i krytyczne, ale mądre słowo, za pomysły, emocje, stres wspólnie przeżywany, niezapomniane chwile wyrywane z lekcji i życia prywatnego- DZIĘKUJEMY najserdeczniej!
Dziękujemy przede wszystkim Artystom reprezentującym różne dziedziny sztuki. Jesteście rdzeniem, za którym zasadza się całe przedsięwzięcie. Jesteście Demiurgami przepięknych światów, a my dziękujemy, że nas do nich wpuszczacie.
Serdecznie dziękujemy Konferansjerom za to, że jak zwykle wypadli nadzwyczajnie, a troje starszych stażem ,,namaściło” młodszego na następne lata.
Dziękujemy wszystkim Uczniom, których nie widać na scenie, gdyż tworzą zręby koncertu poza nią, a robią to już od września. Za każdym wielkim wydarzeniem stoi sztab ludzi, bez których nie mogłoby się ono odbyć. Wypadliście świetnie.
Słowa podziękowania kierujemy do Dyrekcji, naszych Koleżanek i Kolegów z pokoju nauczycielskiego i sekretariatu, Jesteśmy wdzięczne za każdy gest wsparcia i zrozumienia. Chylimy czoła przed tymi z Was, którzy urozmaicili lineup występem ukazującym inne oblicze belfrów.
Najgorętsze podziękowania składamy Publiczności za współtworzenie niezwykłej atmosfery imprezy. Wierzcie nam, Kochani, że my naprawdę czujemy tę dobrą energię, jaką nam wysyłacie.
Dobrze jest dzielić się dobrem w tak doborowym Towarzystwie!