W piątek 12 listopada odbył się coroczny turniej piłki nożnej "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku. Mimo dnia wolnego od szkoły i wczesnej pory, nasi uczniowie postanowili spróbować swoich sił w rywalizacji, jak się okazało, głównie z klubami piłkarskimi. Wystąpiliśmy w kategorii U-12, gdzie jednak większość naszych zawodników była rocznikowo młodsza. W grupie trafiliśmy na zespoły Podbeskidzia Bielsko - Biała oraz Zapory Wapienica, które niestety okazały się za mocne. Ostatecznie uczniowie Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej im. W. Kopalińskiego, którzy w turnieju występowali pod nazwą Gang Kopala, zajęli 6 miejsce. Szkołę reprezentowali: Adam Muchajer, Maksymilian Trojak z klasy piątej oraz Jakub Zolich, Maciej Kulig, Filip Gibiec, Antoni Kowalewski, Antoni Zabielski, Mikołaj Kempny, Wojciech Gulis i Tomasz Poparda z klas czwartych.

Uczniowie zdobyli cenne doświadczenie, które mamy nadzieję, zaprocentuje na przyszłorocznym turnieju. Gratulacje i trzymamy mocno kciuki!!