We wtorek 12.10 i środę 13.10 odbyły się międzyszkolne zawody szachowe w ramach Igrzysk Młodzieży i Igrzysk Dzieci. Nasza szkoła postanowiła wystartować w tej dyscyplinie po raz pierwszy i debiut okazał się bardzo udany. Pierwsi przy szachownicach usiedli starsi uczniowie z roczników 2007-2008, którzy w składzie: Kacper Batycki, Mikołaj Kulig, Tomasz Szypka oraz Jagoda Wikar zajęli bardzo dobre czwarte miejsce, przegrywając minimalnie miejsce na podium. Drugiego dnia rywalizowali uczniowie z roczników 2009-2011 w składzie Maksym Klapp, Franciszek Błasiak, Maciej Kulig oraz Selma Fites. Młodsi szachiści pokazali się z jeszcze lepszej strony , zajmując 3 miejsce . W przyszłym roku w obu kategoriach postaramy się poprawić rezultaty. A wszystkich lubiących ten sport zapraszamy na odbywające się w naszej szkole kółka szachowe.