Po wielu miesiącach nadszedł upragniony czas beztroskich wakacji. Nauczanie zdalne ograniczyło nam w tym roku wiele możliwości spotkań, wycieczek, wyjść, imprez klasowych i szkolnych, w tym również uroczystość zakończenia roku szkolnego, a w 'Kopalu' zawsze świętowaliśmy je z ,,wielką pompą'”.

Tym razem pożegnaliśmy się w bardziej kameralnym gronie - w obrębie klas. Były ciepłe słowa od wychowawców, życzenia od uczniów, a także krótkie przemówienie Dyrekcji oraz prezentacje przygotowane specjalnie na tę okazję. Dzięki temu ta skromniejsza uroczystość była jednocześnie jeszcze bardziej wyjątkowa.

Mamy nadzieję, że po wakacjach wrócimy do normalności i będziemy celebrować wszystkie okazje wspólnie, bez żadnych ograniczeń.

Życzymy bezpiecznego wypoczynku, dużo słońca i do zobaczenia we wrześniu!