Uczniowie klas 1-3 wzięli udział w akcji informacyjno-edukacyjnej #wirusoochrona. Wszystkie klasy bardzo chętnie zaangażowały się w przedsięwzięcie, sprawiając, że nasza szkoła zmieniła się w laboratorium z imponującą ilością szczepów wirusów. Na szczęście nasi nauczyciele to już niemal wirusolodzy, bezsprzecznie panujący nad swoim laboratorium. Wiemy już chyba wszystko o ochronie przed wirusami, ale zanim się to stało… to się dopiero działo… Była walka wirusy vs. leukocyty, atak groźnych wirusów ospy, niesamowite mutacje wirusowe, ale także... zmierzyliśmy obwód maseczki, policzyliśmy ile razy w tygodniu myjemy ręce i wiemy, jak działa szczepionka. To wszystko i wiele więcej do zobaczenia w >> fotorelacji <<. Zobaczcie koniecznie!