Klasy młodsze w szkole, a klasy starsze w domu. Dokładnie tak obchodziliśmy w tym roku Halloween. Dzielił nas sposób świętowania, ale łączyły piękne stroje i świetna zabawa!
30 października 2020 roku uczniowie klas 0-3 wzięli udział w zabawie z okazji Halloween. W trakcie zajęć językowych najmłodsi mieli okazję m.in.: potańczyć przy dźwiękach strasznej muzyki, zagrać w „dyniowe” kręgle, ułożyć dynię z puzzli i przejść „dyniowy slalom”.
Tego dnia chętni mogli założyć straszne kostiumy a na wszystkich czekał słodki poczęstunek.
Wydarzenie uwiecznione zostało na pamiątkowych zdjęciach.
Dla klas 4-8 Samorząd Uczniowski zorganizował zabawę #Kopalween2020, w czasie której, będąc w domu, należało się przebrać i wykonać 'selfie z hasztagiem'. Równolegle toczył się konkurs na najliczniej reprezentowaną klasę w czasie tej aktywności, a do wygrania był "dzień bez zadania domowego".