To będzie inny, osobliwy rok- o tym przekonał się każdy, kto pierwszego września mógł (ten przywilej mieli tylko uczniowie) wejść w mury “Kopala”. Musieli oni być “zamaskowani”, wielokrotnie dezynfekować ręce, zachowywać dystans społeczny i udać się do swej sali, a nie jak zwykle do auli, gdzie czekało przedstawienie. Tym razem było skromniej, ale nie mniej radośnie, entuzjastycznie i klimatycznie.
Bo inny nie znaczy gorszy. Pewnie trzeba będzie w tym roku zrezygnować z niektórych zwyczajów i przyjemności, pewnie nie odbędą się wszystkie nasze szkolne uroczystości, jedne zmienią formę, inne poczekają na lepszy czas, ale w ich miejsce pojawią się nowe, “bezpieczniejsze”. Na pewno nie będziemy się nudzić.
U progu kolejnego roku szkolnego życzymy wszystkim- Uczniom, Nauczycielom, Rodzicom i pozostałym Pracownikom Szkoły, aby był to czas owocnej współpracy, która umożliwi nam wszystkim realizację wspólnych celów.
A najważniejsze- obyśmy wszyscy zdrowi byli:)